Glasbena šola Ribnica

44. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV REPUBLIKE SLOVENIJE 2015

 

ki je potekalo od 9.3.2015 do 20.3.2015 v glasbenih šolah Nova Gorica, Tolmin in Postojna.

Naši učenci so dosegli odlične rezultate: dve srebrni in bronasto plaketo.

 

EVA PEČNIK, violončelo, kategorija 1.a - SREBRNA PLAKETA

 

ŠPELA KOKOŠINEK, violina, kategorija 1.a - SREBRNA PLAKETA

 

KVARTET SAKSOFONOV, kategorija 1.b - BRONASTA PLAKETA

Neža Purkart - alt saksofon

Lenča Debeljak - alt saksofon

Liam Samsa - tenor saksofon

Tanja Gruden - bariton saksofon

 

 

 

7. MEDNARODNO GLASBENO TEKMOVANJE IN FESTIVAL SOLISTOV TER KOMORNIH SKUPIN - SVIREL

 

ki je potekalo od 6.3.2015 do 12.3.2015 na gradu Štanjel. Naši učenci so dosegli odlične rezultate: dve zlati in srebrno plaketo

 

MATIC MRHAR, trobila, kategorija 1.b - ZLATA PLAKETA

 

BOGDAN ARKO, trobila, kategorija 1.b - ZLATA PLAKETA

 

 

KVARTET SAKSOFONOV, kategorija: komorne skupine s pihali - SREBRNA PLAKETA

Neža Purkart - alt saksofon

Lenča Debeljak - alt saksofon

Liam Samsa - tenor saksofon

Tanja Gruden - bariton saksofon

 

 

 

Državno tekmovanje DNEVI KITARE 2015

 

ki je potekalo 11.4.2015 in 12.4.2015 v Glasbeni šoli Krško. Naši učenci so dosegli odlične rezultate: dve srebrni plaketi

 

ŠPELA HENIGMAN, kitara, II. kategorija - SREBRNA PLAKETA

 

JULIJA ADAMIČ, kitara, II. kategorija - SREBRNA PLAKETA

 

 

Tekmovalcem, mentorjem, korepetitorjem in staršem iskreno čestitamo

 

KOLEKTIV GŠ RIBNICA

 

 

ki je potekalo od 9.2. 2015 do 12.2.2015 v glasbenih šolah Črnomelj, Novo mesto, Krško in Kočevje.

Naši učenci so dosegli odlične rezultate: dve zlati in pet srebrnih plaket.

 

EVA PEČNIK, violončelo, kategorija 1.a - ZLATA PLAKETA

 

ŠPELA KOKOŠINEK, violina, kategorija 1.a - ZLATA PLAKETA

 

LOVRO KLJUN, violina, kategorija 1.a - SREBRNA PLAKETA

 

MAJA LEVSTEK, violina, kategorija 1.a - SREBRNA PLAKETA

 

NINA NOVAK, violina, kategorija 1.c - SREBRNA PLAKETA

 

NIKA ANDOLJŠEK, viola, kategorija 1.a - SREBRNA PLAKETA

 

KVARTET SAKSOFONOV, kategorija 1.b - SREBRNA PLAKETA

Neža Purkart - alt saksofon

Lenča Debeljak - alt saksofon

Liam Samsa - tenor saksofon

Tanja Gruden - bariton saksofon

 

Tekmovalcem, mentorjem, korepetitorjema in staršem iskreno čestitamo za uspeh. Evi Pečnik in Špeli Kokošinek želimo veliko sreče in uspešen nastop tudi na 44. državnem tekmovanju mladih glasbenikov RS, ki bo potekalo od 9. do 20.3.2015 .

 

KOLEKTIV GŠ RIBNICA

 

 Regijsko tekmovanje TEMSIG, Škofja Loka, 10.2.2014

 

"JAZZ SOLO"

 

          LENČA DEBELJAK, 1.a kategorija zlato priznanje

          NEŽA PURKART, 1.a kategorija zlato priznanje


                                            Mentorica: Tjaša Perigoj



Regijsko tekmovanje TEMSIG, Novo mesto, 11.2.2014


"TROBENTA"


           MATIC MRHAR, 1.A kategorija zlato priznanje


                                            Mentor: Matjaž Jevšnikar


           JAKOB SAMSA, 1.A kategorija zlato priznanje


                                            Mentor: Daniel Savnik



Regijsko tekmovanje TEMSIG, Črnomelj, 12.2.2014


"HARMONIKA"


           AMADEJ POZELNIK, 1.A kategorija srebrno priznanje


                                           Mentor: Franc Malavašič



Regijsko tekmovanje TEMSIG, Logatec, 12.2.2014


"DUET KITAR"


             ELA MAXINE KOŠIR in ALJAŽ KOŠIR, 1.A kategorija zlato priznanje


Mentor: Daniel Eyer



 

-ČESTITAMO-